binaj - 2006-11-10 15:36:16

Lost 3x06 "I Do"
Flashbacki. Kate, która przybrała imię Monica szykuje się do ślubu z policjantem - Kevinem. Chce ustatkować się, mimo, że nadal jest poszukiwana przez policję. Już po ślubie dzwoni do szeryfa i prosi go, aby więcej już jej nie szukał. Ten jednak odmawia. Kevin chce zabrać swoją żonę w podróż poślubną na Kostarykę. Dodatkowo Kate podejrzewa, że jest w ciąży i robi test ciążowy. Okazuje się, że Kate nie wytrzymuje takiego życia, które nie jest jej pisane. Postanawia więc uciec, wcześniej wyznając całą prawdę Kevinowi.

Pod klatki przychodzi Pickett, który chce zaciągnąć Kate do pracy przy kamieniach. Sawyer dostał dzień wolny. Jednak Kate mówi, że bez niego nigdzie nie pójdzie i ostatecznie idą do oboje. Podczas pracy na "Innych" napada Alex, która chce ułatwić ucieczkę Kate i Sawyerowi. Chce również się dowiedzieć gdzie ukryty jest Karl. Zostaje jednak schwytana i zabrana przez Innych. Do Kate przychodzi Juliet, która prosi ją o założenie worka na głowę, ponieważ chce ją zaprowadzić do Jacka. Gdy już u niego jest, Kate prosi go, żeby zoperował Bena, ponieważ w przeciwnym razie zabiją Sawyera. Gdy Kate wraca do klatki mówi Sawyerowi o spotkaniu z Jackiem. Postanawia ona uciec. Wychodzi ze swojej klatki i niszczy kłódkę z drugiej klatce. Sawyer dopiero wtedy oznajmia jej, że tak naprawdę nie mają gdzie uciec, ponieważ są na drugiej wyspie. Zaczynają się całować i potem uprawiać seks...

Jack w głośniku słyszy jak Alex mówi mu, żeby otworzył drzwi. Jack opuszcza swoją celę i wchodzi do pomieszczenia z monitorami. Po wzięciu broni widzi na monitorze Kate i Sawyera leżących w objęciu. Pojawia się Ben, któremu Jack mówi, że przeprowadzi operację na drugi dzień, pod warunkiem, że zostanie uwolniony.

Na drugi dzień do klatki przychodzi Pickett, który chce zabić Sawyer, korzystając z okazji, że Ben jest nieprzytomny na stole operacyjnym. Podczas operacji Jack celowo dokonuje nacięcia na nerce Bena. Chce w ten sposób  zdobyć godzinę na uwolnienie Kate i Sawyera. Jack chce przez krótkofalówkę rozmawiać z Kate. Tymczasem przy klatkach Pickett celuje z pistoletu w Sawyera. Tom mówi Pickettowi, żeby przekazał krótkofalówkę Kate. Jack mówi jej, że mają godzinę na ucieczkę.

Locke chce pochować Eko w miejscu, w którym został znaleziony. Podczas pogrzebu Locke odkrywa na kijku cytat z Biblii "Spójrz przed siebie i rozejrzyj się z tego miejsca na północ".

szukam swojego hasla MartinSchmitt Milka Triki do virtual dj chlopaki sa do mnie zboczeni zapytaj www.djronnie.pun.pl